| Wehrmacht a întrebat:

Luni imi cumpar un telefon nou. Ce sa aleg dintre galaxy gio si wave 2? AM vazut ca wave 2 are procesor de 1GHZ, memorie interna de 2GB si gio de 800MHZ si 200MB adica 170+. Dar gio are android 2.2 si wave bada os 1.2.Stie cumva cineva cat RAM au amandoua? Pe care sa il cumpar? Nu o sa prea folosesc netul, aplicatii de editare, facebook sau altele.Deci pe care sa il iau?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Samsung Wave 2 este superior!
Uite aici telefoanele fata in fata!(atentie pentru wave ->sunt 2 modele)
http://www.priceofmobiles.com/......2S8530.php
Bafta!