| CyberMusic a întrebat:

M-am saturat ca atunci cand sa caut o intrebare sau un raspuns sa nu meargastraight face... voi nu? nu credeti ca ar trebui remediata problema?

Răspuns Câştigător
| SweetSacrifice a răspuns:

Mda,e pur si simplu enervant. Poate cineva are nevoie de raspuns urgent,si in loc sa ma scrie intrebarea, ar putea mai bine sa o caute.Asa multi pun aceeasi intrebare.Stiu,e enervant.Eu obisnuiam sa scriu intrebarile la google si sa scriu TPU dupa ele.E destul de stresant,si stiu ca problema asta este veche.
In schimb,am observat ca dupa o anumita ora,noaptea tarziu, poti sa cauti, cel putin asa cred. Adica dupa 12 noaptea,cred ca poti. Problema asta idioata este insuportabila, si se vede ca nimeni nu lucreaza la ea.Nu stiu cat de greu este, dar banuiesc ca nu poate fi imposibil sa incerce o solutie.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acea funcţie este cu probleme de foarte mult timp şi adminii ştiu de asta. Acuma, cel puţin apare un anunţ si sti cum stai. Înainte te dirija la prima pagina. Acea functie este operanta cand nu este trafic intens. Mai ales că prin acel buton, tastandu-ţi username-ul poţi afla dacă cineva te-a pomenit în vreo postare. Şi din această cauză este aglomerat. De obicei dimineaţa si după miezul nopţii se poate accesa.