| Yuuuki a întrebat:

Ma gandesc sa imi cumpar un Samsung Galaxy Note.Ce parere aveti despre el cei care il aveti?Vi se pare prea mare?Daca il pun la ureche cum este ?Plusuri/minusuri?

6 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Poti vorbi cu el este foarte bun si practic. Bafta

| IseeVoices a răspuns:

Eu am Samsung galaxy s2, la inceput mi s-a parut ca e cam mare dar dupa m-am obisnuit si acum il vad ca pe un telefon normal. Ai putea sa-ti iei la fel ca ce are S2 are si Note numai ca Note are procesorul mai mare cu 400 Mhz si poti desena pe el cu penu... Daca vrei sa iti iei Note si te incomodeaza cand il pui la ureche ia-ti o casca bluetooth si gata happy

| MYK3 a răspuns (pentru IseeVoices):

E doar cu 200 mHz mai mare ca s2 are 1.2 si note 1.4

| MYK3 a răspuns:

E destul de bun adica depinde ce te intereseaza la el. Mie nu imi place ca de la 6 touchuri marge rau si cateodata pe la 7 8 se blocheaza deci are cam putine multitouch'uri

| IseeVoices a răspuns (pentru MYK3):

Da desteptule dar e dual core adica dublu si cat e dublul lui 200? iti spun eu 400

| MYK3 a răspuns (pentru IseeVoices):

Eu da ma am uitatoh go on