| Cătălin11 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Trend Plus?
Vreau sa stiu despre telefon cum functioneaza, plusuri, minusuri... si daca se gaseste la Orange Shop.
Funda!

6 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Cand a trebuit sa imi cumpar telefon am avut de ales intre trend plus is s3 mini, multi oameni mi au zis ca trend plus nu se merita, memoria mica, se blocheaza si asta am observat si la o amica de a mea.Bafta.

| AlexBossgoru a răspuns:

Si eu am vrut acelasi telefon, si nu l-am gasit la Orange, asa ca mi-am luat un Orange Zilo, e foarte bun si ieftin.

| AlexBossgoru a răspuns (pentru AlexBossgoru):

Si...da, S3 mini e mai bun, dar daca ai bugetul mai mic un Orange Zilo e 350 lei.

| pankun a răspuns (pentru AlexBossgoru):

Trend plus e mult mai bun

| AlexBossgoru a răspuns:

Funda, funa, da da-o odata!

| Cătălin11 explică (pentru AlexBossgoru):

Pentru ce raspuns? am primit eu raspunsul care il vreeam eu?