| coosmin24 a întrebat:

Ma intereseaza si pe mine un program cu care pot sa fac mixaje. De ex vreau sa pot combina melodiile (ca in discoteca) sa intre una in alta, fara sa mai am pauze intre ele.
Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

De intrat o melodie in alta, se face si din winamp!

| Gianni a răspuns:

Pai sunt mai multe programe... de exemplu: virtual dj , fl studio , storm . mai sunt dar asteas printre cele mai bune ... fundita ?

| pdannysan13 a răspuns:

Un prieten de al meu folosea Mixcraft 5. poate te ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multe programe... de exemplu: virtual dj, fl studio, storm. mai sunt dar asteas printre cele mai bune... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt mai multe programe... de exemplu: virtual dj , fl studio , storm . mai sunt dar asteas printre cele mai bune ... fundita ?