| yomihay98 a întrebat:

Ma puteti ajuta careva cu situatia urmatoare: mi-am upgrad-at telefonul (Samsung galaxy s II) de la versiunea 4.0.1(ice cream sandwich) la versiunea 4.1.2 (jelly bean) direct din telefon iar dupa ce s-a terminat upgrade-ul mi-a cerut codul PIN de deblocare SIM pentru retea pe care nu stiu de unde sa-l iau ( versiunea este originala iar telefonul nu a fost niciodata blocat intr-o retea anume sau root-at). Va rog spuneti-mi ce sa fac.

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Pai a intrat din nou pinul de pe sim fa rost de el sau dul de la cine ai cartela si iti scoate pinul e posibil sa n mai ai nici jocuri nici nimic nici contactele dupa update asa este la android