| GreenLemon a întrebat:

Imi poate spune cineva daca se merita sa faci upgrade la Samsung Galaxy Chat B5330 de la versiunea de android 4.0 (Ice Cream Sandwich) la versiunea 4.1.2 (Jelly Bean)? Se misca la fel de bine si lin ca la v. 4.0? Nu apar lag'uri? La un procesor asa mic si la doar 512 MB de RAM nu stiu daca e bine sau nu

Răspuns Câştigător
| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Buna! Nu cred ca e bine sa realizezi upgrade'ul, am incercat acum cateva luni iar meniul avea putin lag. Sfatul meu e sa ramai la softul curent si anume Ice Cream Sandwich. Sper ca te-am ajutat happy Ceao.

1 răspuns:
| RomanianAviationAcademy96 a răspuns:

Salutare! Nu, nu se merita sa faci upgrade'ul... ti-o afirm pe propria experienta, am facut si eu acum cateva luni, rezultatul fiind un meniu care avea lag si un internet destul de incet. Iti recomand cu incredere sa ramai la softul curent si anume Ice Cream Sandwich. Have a nice day! happy