| sebymafia1214 a întrebat:

Care este diferenta dintre androidul Jelly Bean si ice cream sandwich la telefonul Samsung galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Salut am si eu s3 cu jelly bean dar nu se schimba mari chestii fata de 4.0 care e mai vechi ca 4.1, meniul e acelasi, se schimba bara de notificari, iti adauga memoria ram de 832 mb, se schimba cele 3 pictograme golire ram, cautare google, si inchidere aplicatii atunci cand tii apasat butonul central.sau schimbat setarile adauganduse setari pentru email facebook, google, yahoo.sau adaugat widgeturi noi.sa adaugat google chrome, s suggest, paper artist.cam atat sper ca te am ajutat.bafta

| sebymafia1214 explică (pentru iesiacasa):

Dar e bun si varianta 4.0 nu?

2 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Da desigur si versiunea 4.0 este buna