| alex9852 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu serverul u1u1? Am facut cont si nu stiu cum sa ma joc. L-am downloadat si am pus doua servere in metin 2 ro.Cum ma joc?

36 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Softpedia.ro/forum...pui intrebarea si vei primi raspuns.

| rap4us a răspuns:

Pai intri in metin 2, scrii la ID numele utilizatorului, cu care ti- ai facut cont pe site, iar la parola, scrii parola care ai pus- o pe site.Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poti juca pe server 1 ( Leonis ) sau pe alte servere deoarece iti va scrie,, Alege alt server,, serverul pe care ai incercat este plin de playeri si nu mai este loc. Incearca sa joci pe serverele noi ( Gemini ) care abia a aparut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Nu stiu cum sa te ajut dar cred ca trebuie sa iei patchul de pe siteul lor cu Lb Engeleza. Dar am o intrebare cum ai putut sa il downladezi ca pe mine nu ma lasa astept sa raspunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebiue un crient mai vechi Ex metin2 client 2008 ii dai extract files in client si iti merge de preferat metin2 us e chel mai vechi lient

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex da-mi mie id tau ca stiu eu km sa jokiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie metin 2 ro
da-mi acc la id vlad_gabriel6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum l-ai downlandat sv1 si sv2?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum pot descarca Metin u1u1? am incercat sa-l dowlodez dar nu imi arata imaginea cu metinu Dar cont mi-am putut fata imi place putetii spune ce Trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum pot descarca Metin u1u1? am incercat sa-l dowlodez dar nu imi arata imaginea cu metinu Dar cont mi-am putut fata imi place putetii spune ce Trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se downodeaza u1u1?
ma ajuti terog frumos ca varul meu imi da cont de lv 86 si eu o sa te ajut ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti pe server vrei uh laughing daca vrei iti dau in cont de 19 pe gemini cald cu tigru_5 lata +4 si mai are ptn si face 20winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. mai intai downloadezi metinUK nu RO!
2. downloadezi patchu lor in engleza
3. dezarhivezi patchu in program files/metin uk
4. intri la joc big grin

sper ca asta vroiai. nu ce ati spus voi mai jos de metinRO si de toate cele big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca nu mai merge u1u1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai merge siteul www.u1u1.net dc? ca am incercat sa joc si eu dar nu merge! ce servere de metin2 privat mai stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu fraiere si eu caut cum sa il downloadez ca nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum il dowloadez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum uare cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah trebuie sa il bagi in mtn uk patchu offflaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cauti saiei metin2mod si joci de pe el.
in plus mai gasesti si alte metineu le joc aproape pe toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce metin u1u1 iti face pe o lumie in ciepe cu o a3 parca pe lumea albastra sau rosie si scrii acolao la preteni alexmarina11 si ati dau lu cont niky09 si parola e tigrul pA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca ai lvl unu trebuie sa ucizi caini salbatici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba copiilor lasativa dreq de metin ca sunteti prosti de zdrancaniti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pui serverele in metin.ro le pui in metin UKwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu dar, plzzz meee daca afli, zi-mi si mie te rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in ciarca de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu indemanare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ai luat metin2 u1u1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine nu va bateti capu cu astea... daca vreti puteti scrie pe google,, top100metin2PrivateServer.ro''.Sper...ca vam fost de folos big grin