| ZeroCoolXtreme a întrebat:

Ma tot freaca un amic la icre ca vrea sa isi ia o placa de sunet USB de pe ebay. Imi tot zice ca vrea sa poata sa asculte muzica prin 2 seturi de boxe, dar i-am zis ca nu o sa-i dea chestia aia vreo calitate, poate chiar mai slaba decat placa lui integrata (sunt aproape sigur ca e realtek).

Ideea e urmatoarea; m-am inselat cumva ca i-am zis asta? Nu de alta dar am gasit pareri impartite pe google. E posibil ca acea placa usb sa poata sa scoata aceiasi calitate ca un realtek integrat? mie mi se pare imposibil...

Aceasta este placa de sunet: http://cgi.ebay.com/......0526559089

3 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Spune-i sa asculte dintr-un set de boxe mai performante si atat...presupun ca are 2 seturi mai slabute daca ii trebuie asa ceva...si chiar daca sunt bune alea 2 si vrea multa putere, atunci spune-i ca nu are nevoie si so lase moarta.winking

| m5789932 a răspuns:

Mai bine cumperi una din tara, iesi mult mai ieftin!
daca vrei placa de sunet externa, uite aici:http://www.emag.ro/......B109000002

| ZeroCoolXtreme explică:

Sunt doua sisteme 2. 1 slabute