| catalinb a întrebat:

Mai de mult am luat o placa video nvidia gforce 9400 1 GB Ram, si nu am pus-o. Dupa ceva timp am pus-o si cand pornesc pc imi apar niste dungi [ rosi si verzi, ca niste inimoare, adica in randuri ]. Sunt vreo 8 randuri de inimoare in lungime si in latime vreo 10 randuri. Are cineva vreo explicatiie?

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Scoate placa si pune-o din nou, e posibil sa nu fie pusa bine(curata si contactele de pe ea si de pe placa de baza). Daca face tot asa, inseamna ca e stricata...