| mrclaust a întrebat:

Mai demult aveam un FPS single player și nu mai știu cum se numea. Începi într-un camion împreuna cu alți soldați și iți vorbește unu. Camionul tău și încă unu vor sa intre în baza inamica și sunt descoperiți de cel care verifica permisele, toți ies din camioane și începe jocul.Baza inamicului e un pic mai spre deal după un zid de piatra. Nu are cine știe ce grafica da e mișto, ești singur sau împreuna cu 1 sau 2 și trebuie sa distrugi diferite baze inamice după care primești o medalie. Trebuie sa tai cablurile de la camioane, sa le distrugi lanternele celor care stau la panda, sa te strecori pe lângă ziduri, erau vreo 2 misiuni în care unu conducea camionul și tu trebuia sa distrugi avioanele ce stăteau la sol și soldați ce le păzeau și chiar un avion în aer. Primești un dosar cu misiunea, niste date de identitate. Imi puteți spune cum se numește?

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Am o vaga impresie ca este medal of honor (maybe "allied assault" stiu ca asa incepe dar nu l-am jucat in continuare).
bafta!winking

1 răspuns:
| FreakyFred a răspuns:

Mersi de funda! si ma bucur ca te-am ajutat!winking