| remusrufa a întrebat:

Mai Exista alt program virtual de mixat in afara de Virtual Dj? Astept Raspunsuri big grinwinking

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Ableton Live e folosit şi de unii mari DJ. Mai există MixMeister, MixVibes, ClubDJ, Traktor, printre cele mai lăudate. Mixxx este un program open source. Virtual DJ este un program pentru începător, care lucrează foarte bine cu consola Hercules DJ. Unele variante îmbunătăţile ale consolei lucrează bine şi cu Traktor.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da am vazut alte imagini din astea dar cred ca erau pe dasktop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Date naiba.hee heeremuse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA TRAKTOR DJ laughingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce este posibil remus,, mai cautawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
traktor