| Horror12 a întrebat:

Malware bytes anti malware este antivirus sau este un program de eliminare a virusilor? Dau funda

Răspuns Câştigător
| KTAleen a răspuns:

Nu este antivirus! Este un program care te ajuta sa scapi de programe de tip malware, nu de virusi...

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Este un program de eliminare a programelor de tip malware(Software-ul rău intenționat/virus).NU este un ANTIVIRUS.

| Mihail2020 a răspuns:

Da sunt multe dar marea majoritate fac doar scanari dar curatarea loc nu este 100% adica sa scapi de toti virusi din system mai raman ori (Malware, viremi prin sistem, etc).
Dar este un antivirus foarte bun care poate sa te ajute de toate astea doar facand o curatare din sistem si poti elimina orice kaspersky este cel mai bun.
Deci Kaspersky poate sa te ajute la acest lucru.

| Horror12 explică:

Este un antivirus sau un program? Nu stiu pe cine sa cred