| robertdaniel95 a întrebat:

Merg bine jocurile pe un gforce gt 210?
Pes 2011 fifa 2011 in special.

Răspuns Câştigător
| SoulHealer a răspuns:

Da, pot să-ti spun că da pentru că şi eu am aceaşi placă video.
Dar contează si procesorul şi memoria ram.

2 răspunsuri:
| Cristian523 a răspuns:

Salut am avut aceeasi placa video si merg destul de bine. daca ai intrevat de fifa 11 mi-a mers bine la rezolutia de 1440x900 si detalii high.acum nu stiu ce placa ai, adica ce model. daca ai modelul de 1gb/128 bit o sa mearga orice joc decent pe ea. black ops, shift 2, modern warfare 2, nfs hot pursuit 2, dirt 3, dirt 2, assassin's creed 2, assassin creed brotherhood, devil may cry 3, devil may cry 4, grid, si mai sunt dar nu le amintesc. acum sa nu crezi ca toate de ti le-am enumerat au mers la maxim (au mers bine,, fara sacadari la o rezolutie de 1280x800 si detalii la low-medium(ex assassin creed brotherhood, dirt 3 )) nu te lua dupa cei care zic ca nu este buna ca nu stiu de ce. este destul de buna cu conditia sa te ajute si restul sistemului, sper ca te-am ajutat...

| sergiu_3776 a răspuns:

NVIDIA GEFORCE 8800 GT sau mai bune
ATI RADEON HD 3870 sau mei bune

apropo am geforce gt430