| M0scraciun a întrebat:

Merge sa pun gt 440 gainward pe asrock 960GM-VGS3 FX, adica din cate stiu nu are treaba placa video cu placa de baza...da sa fiu sigur

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ar trebui sa meargă.
De ceea ce trebuie sa fii tu sigur este ca nu cumva placa ta video da nu aibă nevoie de alimentare separată, si sursa sa nu aibă alimentare pentru placa video.
Spun asta pentru ca sunt placi video care au nevoie de alimentare direct de la sursa.
Eu nu pot sa verific placa ta video ca sunt pe telefon si ma descurc greu pe el. ^_^

| GabiLeonte2 a răspuns:

Yep, au aceeasi interfata gradica

| GabiLeonte2 a răspuns:

Au aceeasi interfata, scuze fara graduca, Mai exact "Interfata PCI Express x16 2.0"