| anonim_4396 a întrebat:

Merge windows 7 pe 1gb ram 32 bit 1gb nividia placa video 1.80 ghz dual core?

Răspuns Câştigător
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Eu am configuratie la fel ca a ta doar ca procesor 1, 6 ghz. O sa-ti mearga daca stii sa fii si tu bun cu el. Eu nu am nicio problema si il am de aproape un an pe un pc de 5 ani. Eu am si un avantaj, stiu sa-l setez si sa-l mai curat de chestii inutile, cu programe specializate. Un inceput pentru tine ar fi sa ai Glary Utilities(il rulezi o data la cateva zile), si totul o sa fie bine daca n-o sa-l incarci cu multe.

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Merge foarte bine, dar ar mai merge 1GB de RAM!

| 4ndr33y a răspuns:

Da, merge dar ai putin RAM. Adauga inca 1 GB ca sa fie OK

| Nitu11 a răspuns:

Merge la sigur!