| Marian9Marius a întrebat:

Merita acest laptop pentru browsing si unele jocuri nu foarte pretentioase : http://altex.ro/......4gb-linux.
As vrea sa imi spuneti, daca gasiti, unele mai bune, dar sa nu depaseasca acest pret.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Stan_Ionut_1998 a răspuns:

Nu merge link.

| Marian9Marius explică (pentru Stan_Ionut_1998):

Laptop ACER Aspire V5-591G-59B0

| KanezuY a răspuns:

Da merita acest laptop, daca vrei sa joci GTA V sau ultimele jocuri aparute, fa-ti un pc pe piese.

| Stan_Ionut_1998 a răspuns (pentru Marian9Marius):

Se poate gasi și unul mai ieftin ca sa ruleze ce vă doriți, întradevăr și ăsta rulează.

| Alexe_Silviu_2000 a răspuns:

Este indreptat intr-adevar spre gaming cu un i5 de a 6a generație si 8 gb ram,placa video destul de ok,depinde ce jocuri vrei, daca vreiadax, gta v, watch dogs 1, 2 ar merge dar mai bine iei un desktop, se aeriseste mai bine si costa mai putin cu vreo 300-400 lei, daca te-am ajutat da-mi o funda