| ujm123qaz a întrebat:

Merita sa imi iau un ipod touch cam la ce pret este? Primul ia funda

Răspuns Câştigător
| VORTEX a răspuns:

Buna,eu am ipod touch si e foarte bun eu il folosesc foarte des atat pentru messenger cat si pentru jocuri, filme, aplicatii distractive si multe altele.Ecranul la ipod touch este super are multitouch si este foarte sensibil la atingere.Cat despre pret, acesta depinde de capacitatea lui 8, 16 sau 32 GB si de generatia din care face parte, eu am generatia a2a de 8Gb si am dat 350 ron pe el.Merita sa iei unul e super.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite la ce pret este aici: http://pccommerce.ro/iPod-touch-8GB
BAFTA!

| ombladon a răspuns:

Se merita dar sunt foarte scumpe...nu stiu exact pretul

| cockye a răspuns:

Http://www.okazii.ro/catalog/electronice/ipod-uri-accesorii/ipod-touch.html

Uita-te aici pe site care ti l-am pus.Merita sa il iei e un telefon foarte bun.

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Eu am
din Germania am dat 30 sau 25 de milioane

mie mi se pare super ieftinbatting eyelashes

funda?:X

| Sonofawitch a răspuns:

Sal pai merita ipodul e in jur de 1300 de lei dar ia-ti iphone mai bine

| iiHiddenDay a răspuns:

147 dolari cu 8GB si cu 16GB 179dolari

| Shine_8160 a răspuns:

La 4.000 lei la liber sunt cele mai bune
FunDa?