| M4RK a întrebat:

Merita vazut filmul "The Fast and the Furious 4"?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este singura parte care are legătură cu alta din serie. 4 este continuarea la 1. Filmul e frumos, dacă ți-au plăcut și celelalte peărți, imposibil să nu-ți placă și ăsta.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale. Vizionează filmul.
Pa, pa.

| eyline a răspuns:

Eu zic mai bine sa incerci... daca nu iti place nu te opreste nimeni sa ii dai esc. Cred ca fiecare film este frumos in felul lui, numai ca noi nu putem sa ne dam seama mereu de ceea ce ne transmite acea productie.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Orice film merita vazut happy
Pt ca nu toti au aceleas gusturi big grin Asa ca vizioneaza filmul happyNu ai ce pierdewinking

| sergiu2525 a răspuns:

Eu l-am vazut. e super filmul.il poti lua de aici http://www.filmeregale.com/actiune/the-fast-and-furios-4.html. vizionare placuta

| daniDeeDee a răspuns:

Da! Mie mi-a placut!

| anamariaa18 a răspuns:

Da toate serile sunt superbe