| XZX213 a întrebat:

Mi-a aparut pe laptop ca mi-a expirat licenta de la windows.am windows 8.1 puteti va rog sa-mi explicati ce inseamna de fapt asta si ce pot face? va rog mult. multumesc

Răspuns Câştigător
| Marius9555 a răspuns:

Salut. Majoritatea avem windowsuri piratate adica nu avem licenta cumparata asa ca ele expira dupa un anumit timp. Poti folosi in continuare windowsul, dar daca vrei sa.l activezi in acelasi mod(piratat) poti sa downloadezi programul removeWAT(eu asa il activez) sau sa cauti tutorial pe Youtube cu "how to activate windows with Microsoft toolkit". Salut.

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Legal ai o singura optiune : cumpara o licenta.