| Angelsergiuboy a întrebat:

Mi-am achizitionat urmatorul monitor

http://www.emag.ro/......EYG5NBBBM/

mi-a ajuns l-am pornit dar imaginea nu e pe tot ecranul
pe vechiul monitor aveam optiuni in meniu sa extind imaginea pe tot ecranul dar aici am image setup blocat nu pot intra sa reglez imaginea cum deblochez functia?

primul raspuns folositor primeste funda

1 răspuns:
| Enache_Rareș_1995 a răspuns:

Eu mi l-am comandat ieri si l-am primit astazi. Daca esti pe 1920x1080, stiu despre ce vorbesti - initial am avut acceasi situatie. Tot ce-am facut a fost sa instalez i-Menu de pe cd-ul lor si sa dau de acolo de la Extra, pe Autoconfig cand e pe aceasta rezolutie. Dupa, cand a ajuns la 100%, s-a rezolvat happy