| liceu a întrebat:

Mi-am comandat o tableta vonino otis s si azi a venit. am incercat sa imi descarc jocuri de pe google play, dar nu am reusit. am cont din'ála dar tot imi zice ca " conectarea poate sa dureze 5 minute"si la mine a durat 8 si dupa am iesit ca nu am mai avut rabdare.
mai sunt si alte metode cum as putea?
pot sa imi descarc prin cablu de date dac il conectez la calculator sau laptop? daca da, cum?

eu nu am wi-fi acasa, doar afara prind

funda + vot

Răspuns Câştigător
| TheFanatic a răspuns:

1. Poate wi-fi -ul de afara este slab la transferul de date.
2. Mai poti lua jocuri (toate) de pe www.apkmania.co ( connectezi tableta la calculator si te duci in android bagi fisierul pe care l-ai downloadat de pe www.apkmania.co in folderul Android. Dupa deconnectezi tableta si te duci in fisierele ei la android si dai pe fisier si dupa install.

Bafta!

1 răspuns:
| liceu explică (pentru TheFanatic):

Am reusit sa imi descarc doar Temple run oz. eu vreau un site de unde pot sa imi descarc si subway surfer, pou..etc. mersi totusi si pentru acest site