| bagatordeseama a întrebat:

Mi-am cumparat un HTC CHA CHA A810E de cateva zile si nu ma pricep prea bine la el, vreau sa blochez un numar si am reusit sa fac asta l-am bagat in lista de blocare dar inca totusi pot primi mesaje de pe numarul respectiv... ce pot sa fac sa nu mai primesc mesaje? cum sal blochez? in afara de politie...

1 răspuns:
| DenniDen a răspuns:

Pai ca sa nu mai primesti nici mesaje de la nr respectiv trebuie sa umbli pe la aplicatii mesaje si sa blochezi nr. daca ti-am fost de folos funditahappy