| AliWinchester a întrebat:

Mi-am cumparat un router si am chemat pe cineva sa-l configureze. Prima data a mers, mergea si wi-fi-ul dar a incercat sa puna o parola si de atunci nu mai merge. Arata ca se conecteaza la retea, dar netul nu merge...am incercat si sa-l resetez dar degeaba
Stie cineva cum l-as putea face sa mearga?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Normal ca trebuie parola, doar nu vrei sa-ti intre toti vecinii pe router...
Citind instructiunile de pe carticica!

| gelu1970 a răspuns:

Ai incercat sa il resetezi sau l-ai resetat? sunt doua lucruri diferite.

| mytyka a răspuns:

Pune CD-ul de instalare în PC si configureaza din nou routerul. Sper sa mearga. Succes.