| teodora123456789 a întrebat:

Mi-am facut o adresa noua de email si mi-am schimbat vechea adresa de pe facebook cu cea noua. Am primit de la facebook email de confirmare si nu stiu ce cod. Dar cand am incercat sa intru, spunea ca adresa este inexistenta, la fel si cea veche. Ce sa fac sa-mi recuperez contul? crying(
( nu vreau raspunsuri de genul " fa-ti alt cont", pentru ca aveam multe lucruri si amintiri importante. sad )

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut ce ti s-a spus in legatura cu confirmarea si acel cod?