| RamboxxL a întrebat:

am si eu un cont de yahoo si nu mai pot sa intru pe cont deoarece nu mai stiu cele 2 raspunsuri cand am facut contul, mai pot sa recuperez contul cumva am niste emailuri importante.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu, nu mai poti!

| dannyel86 a răspuns:

Daca pe mailul cu probleme ai trecut si o adresa de mail alternativa, cu care sa-ti rezolvi eventualele probleme, atunci contul tau poate fi recuperat prin aceasta. Sau daca ai trecut un numar de telefonie mobila, primesti sms cu o serie de securitate. Daca numai prin intrebarile secrete s-a asigurat securitatea contului, dar nu stii raspunsurile, sansele de a accesa adresa cu probleme sunt nule.