| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un canal pe youtube unde postez mix-uri, melodii. cu tot felul de efecte, problema e ca na, acum la inceput stiti cum e, nici un subscriber, nu-mi vede nimeni video-urile si m-am gandit sa va intreb pe voi cum sa-mi promovez canalul fara sa dau bani!
Niste idei? Nu vreau sa ma milogesc de prietenii de pe facebook sa-mi dea subscribe laughing mi se pare ciudat laughing
Funda!

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Postezi pe perete pe facebook sau intrii pe grupuri de la facebook reclame sau cv de genu

| RB26DETT a răspuns (pentru Eduard619):

Am facut asta deja laughing faza e ca pe grupurile de genul asta toata lumea doar posteaza, foarte foarte putini se si uita laughing sigur se vor uita administratorii sa vada daca nu sunt reclame deocheate sau mai stiu eu ce laughing

| Eduard619 a răspuns (pentru RB26DETT):

Da-mi link poate ma abonez eu laughing

| RB26DETT a răspuns (pentru Eduard619):

Https://www.youtube.com/channel/UCyhyOj_ci3Ca1-zXl0flOeg
Multumesc! Sper sa-ti palca melodiile si felul in care le-am facut!
PS: nu-mi critica mix-ul, e primul pe care l-am facut :))

| Eduard619 a răspuns (pentru RB26DETT):

E reusit te pricepi sa stiiwinking

| RB26DETT a răspuns (pentru Eduard619):

Multumesc, nu voi posta azi, am probleme cu pc-ul straight face primesc numai blue screen-uri, trebuie sa vad ce are si sa vad cum il fac...