| Barney a întrebat:

Am un canal de YouTube pe carep postez gameplay-uri, tutoriale si speed art-uri. Vreau sa va intreb cum pot sa il fac mai cunoscut, sa fac oamenii sa imi vada canalul. Canalul este http://youtube.com/AllTutorialsRO Daca are cineva sfaturi despre cum sa cresc audienta pe canal este bine venit. Daca puteti spuneti-mi si ce va place / nu va place la video-urile mele.

1 răspuns:
| prizeFTW a răspuns:

Salut! Si eu fac gameplay-uri, tutoriale photoshop! Uite id meu : heart_beat205. iti dau eu niste sfaturi!