| Anonim420420 a întrebat:

Salut, am inceput un canal de Youtube. Am o intrebare pe el postez muzica de pe soundcloud care spune ca este permis sa "To use comercially". Eu las in descriere toate link-urile catre acesti artisti si cei care au postat pe soundcloud. O sa patesc ceva vreodata? Prespun ca nu, practic muzica cu acest comercially free use este lbier de folosit. Link catre canalul de Youtube. Deci este legal? https://www.youtube.com/channel/UCBd2A0Tpj0z7tjBHcsRMa4Q ?view_as=subscriber

1 răspuns:
| TheCrusader a răspuns:

Ar parea ca da. In cel mai rau caz iti sterge Youtube-ul videoclipul.