| uply a întrebat:

Mi-am facut un cont de youtube in urma cu 5 luni.Am postat un video pe el,si sunt foarte injurat, am primit multe dislike-uri.Am avut foarte multi virusi si mi l-a restartat cineva, cu tot cu soft.Acum vreau sa sterg video-ul respectiv,dar trebuie sa ma loghez, si cand bag id-ul spune ca acel id mai este utilizat de alata persoana.
Ce trebuie sa fac sa-l sterg? Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ti-a restartat cu tot cu soft?!
Daca incerci sa te loghezi pe contul tau si nu te lasa inseamna ca ai alta parola la el. Iti spune ca id-ul e utilizat de altcineva numai atunci cand ijncerci sa te inregistrezi, nu loghezi.
Fi mai clar sau pune un print.