| DoctorAnonimus a întrebat:

Mi-am făcut un id nou și am adăugat o parte din prietenii mei în listă,dar după un timp,nu a mai mers. După ce scriu id-ul și dau next scrie "Please wait while the contact is added to you Messenger list..." Se gândește vreun minut apoi apare "Your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later."
M-am delogat de pe mess,am așteptat ceva, dar tot nu merge. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| spi a răspuns:

Maine o sa merga.asa se intampla mereu.nu poti baga mai mult de 5 persoane sau nu mai stiu numarul exact..iti spune sa incerci mai tarziu..la ei mai tarziu inseamna ceva ore bune.te asigur ca maine o sa mearga.bafta si primesc fundita?big grin

1 răspuns:
| DoctorAnonimus explică (pentru spi):

Ok. Mersi de informare. Da, îți dau fundă. :]