| Darly a întrebat:

As avea si eu o mica intrebare.De ce nu imi merge sa bag dau add la alte adrese pe yahoo messenger? imi apare "Please wait while this contact is added to your list" sta asa vreun minut iar apoi imi " Ypur request to add a contact has taken longer than expected to complete.This operation may have >succeededplease Check your messenger list later." dar nici "later" nu am nimic in lista. Vreo idee? fundita

Răspuns Câştigător
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Asa am patit si eu. Cred ca e din cauza supersolicitari sistemului. Daca azi ai introdus mai multe adrese atunci mai incearca si maine si cu siguranta vei reusi.

1 răspuns:
| annkaa a răspuns:

Poate ca ai prea multi in lista si de aceea nu te mai lasa sa dai add cel putin eu nu mai pot baga in lista si imi apare fix asalaughing