| pitbullbulterier a întrebat:

Salut am o problema la mess cand dau sa adaug pe cineva imi da mesajul asta : your request to add a contact has taken longer than expected to complete. The operation may have succeeded. Please check your Messenge list later.
De la ce este?

1 răspuns:
| N1m3n1Altu a răspuns:

Pai inseamna ca o mai ai deja in lista de prieteni pe acea pers...sau cand ai incercat sa o adaugi.i-ai gresit adresa..si dupa ai incercat inca odata... sfatul meu e sa te uiti cu atentie in lista ..si daca ai "se trimite cererea "la acea pers.e sa o stergi..si dupa sa mai incerci odata