| Chytu_Casyana_1993 a întrebat:

Mi-am inchis contul de Instagram temporar (din safari, in aplicatie nu se poate) si m-am conectat dupa cateva ore si nu mai aveam nicio poza. Nu inteleg de ce mi s au sters pozele sad help

1 răspuns:
| PainTech a răspuns:

1. Ai incalcat ceva reguli ( ai facut spam sau ai postat ceva poze mai... putin aceptabile).

2.Contul a fost spart. Schimba parola la Instagram si la toate conturile la care folosesti aceeasi parola REPEDE. Pe viitor tine o parola mai puternica si nu folosi aceeasi parola la conturi multiple.