| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am postat o poza pe Instagram si am distribuit-o si pe Facebook. Unii imi dădeau likeuri la poza pe care am postat-o,altii la postare ( ma refer ca era scris activity on Instagram si stiu ca asta apare cand stergi poza dar eu nu am șters-o ) si a doua zi adica azi cand am intrat poza mea nu mai era. Spunea no longer available. Ok. Am pus alta poza de profil, aveam cam 90 de likeuri apoi intru acum si imi apar 30 dar cand am dat sa vad si am înumarat likeurile erau 90. Asa apar si pe aplicatie si daca intru cu safari. ( am un iPhone 6 plus ) nu stiu ce sa fac. Acum cateva zile i-am dar resetare (pt prima data,telefonul il am de un an) ca aveam probleme cu messengerul, l-am scos si l-am bagat iar ca nu imi mai arata stickerele dar si-a revenit pana la urma. Ceva păreri? Idei? Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Daca, ti-a disparut de doua ori poza la 30 si 90 likeuri si nu`ti merg nici stickerele desi folosesti safari, atunci trebuie schimbata husa.

| Adriiiii a răspuns (pentru WaterDrop):

Prietene,ești total pe lângă subiect. Nu ai inteles nimic din ce am zis. Oricum, foarte inteligent răspunsul. Meriți să fii campionul zilei.

| WaterDrop a răspuns (pentru Adriiiii):

Aww mersi, esti o scumpa la husa, insa trebuie lucrat la partea de hardware, clar procesorul este prea mic si va virusa multe din noile telefoane de liceu.

| Adriiiii a răspuns (pentru WaterDrop):

Pun pariu că sigur vorbești din experiența proprie. Foarte util, domnule! Ești o necesitate pe TPU. Sper că totuși ai prins sarcasmul. Oricum, apreciez ironiile. Slăbuțe, dar apreciez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu are cum!
Barack Obama a zis "Vom face tot ceea ce este necesar pentru aducerea în faţa justiţiei a autorilor atacurilor teroriste din Belgia. Întreaga lume trebuie să fie unită în faţa pericolului terorist", deci nu inteleg, de ce zici ca nu e asa?
Frate, eu platesc bani pentru informatiile asta! Da asta-i viata?!
Kill meeee