| mateielisey a întrebat:

Mi-am instalat Call of duty black ops pe calc imi intra in joc dar dupa cateva minute mi se restarteaza calculatoru.
Si nu pot spune ca calcu e prea slab ca joc mafia 2 fifa 11 assasin creed brotherhood toate la hight.
Care ar fi problema daca stie cineva sau a patit sau daca nu imi puteti spune in joc care sa ceara mai mult ca acesta sa-i fac proba sau cv?
Funda!

2 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Este din cauza pc-ului! Coolerul procesorului si al placii video se supra-incalzesc si asta duce la restartare.Problema este ca pc-ul tau este incarcat de praf.Ventilatoarele sunt pline de praf!
Ai grija ca poti arde componentele!
Bafta!

| mirceaqqq a răspuns:

L-ai cumparat jocul sau l-ai tras de pe net? daca l-ai cumparat ar trebui sa mearga daca l-ai tras de pe net s-ar putea sa fi tras jocul gresit.