| Myr3ll1994 a întrebat:

Mi-am instalat windowsu-l, dar doar partitia C iar partitia D nu. Problema este ca eu am avut in D jocul need for speed carbon instalat. inainte sa instalez windowsu-l am copiat salvarea de la nfs carbon din my documents in partita D, iar acum dupa ce am instalat windowsu-l am copiat salvarea de la nfs carbon din nou in my documents, dar cand pornesc jocul scrie: Unable to load Mirel(numele meu). Ce sa fac ca sa pot sa joc cu salvarile care le-am avut inainte de instalarea windowsulu-i?

5 răspunsuri:
| StefanS a răspuns:

Faci din nou in joc un cont cu numele Mirel, faci 2-3 curse si pe urma dai copy paste la fisiere si dai sa se "puna" alea vechi peste astea noi si s-ar putea sa mearga.happy

| razvanyoung a răspuns:

Ia salvarea ta veche din my documents, intra in joc creeazati o noua cariera exact cu acelasi nume cu majuscule /semne exact la fel, fa prima misiune salveaza iesi din joc si pune salvarea ta veche peste cea noua!

Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NFS Carbon este protejat impotriva unor astfel de lucruri iti trebuie un svegame selector care sa incarce savegame-ul http://www.nfszone.com/uploads/nfsc_savegame_selector.zip

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveai jocul bagat in discul D, afla ca setup-ul jocului era instalat in discul C si dupa ce ai reformatat discul C, e normal sa iti dea niste erori in joc.gen asta cu salvarea. ori nu ai copiat tu bine salvarea
funda

| Szamosi_Norbert_1998 a răspuns:

Http://games.softpedia.com/......anel.shtml
Poftim o unealta, selectezi limba engleza apoi "manage profiles", selectezi profilul, si dai register profile;)