| XatomisX a întrebat:

Mi-am luat azi un Samsung galaxy s4 intrebare mea este mai trebuie sa ii formatez bateria? ca am auzit ca la astea moderne nu mai trebuie am mai avut inainte un Samsung galaxy s2 si nu l-am formatat

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu mai este necesara formatarea, bateriile vin formatate din fabrica de foarte multi ani.

| darrio2007 a răspuns:

Nu se mai formateaza bateria.

| stlucian a răspuns:

Nu, nu mai trebuie formatata bateria/acumulatorul dar casa te tina mai mult vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

mai jos si video :D

Răspuns utilizator avertizat
| ciotori a răspuns:

Nu trebuie, la smartphone nu mai trebuie sa te obosesti cu asta.