| JuLlye a întrebat:

Mi-am luat un HTC Wildfire si am incercat sa pun jocuri pe telefon prin usb dar nu le gasesc apoi pe telefon.cum sa fac?

1 răspuns:
| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Bună!
Uite pașii:
1.Downoaldezi HTC hub de pe site-ul oficial HTC(linkul de downoaldare: http://www.htc.com/ro/SupportDownload.aspx?p_id=316&cat=3&dl_id=1073)
2.Scoți cablul din încărcătorul de la HTC wildfire.
3.Îl introduci în PC (în gaura pentru USB)
4.Introduci celălalt capăt în telefon
5.Ți se va deschide un fișier cu ce are telefonul, tu adaugi în plus jocurile pe care le doreai.

Dacă nu îți funcționează ceva în practicarea acestor pași contactează-mă în privat.