| Eron a întrebat:

Mi-am luat un Nokia 5230 si vreau sa descarc aplicatii de pe ovi store. Urmez pasii pe care ei mi-i indica, adica le dau nr. de telefon si astept sa-mi trimita mesaj cu link-ul de unde descarc aplicatia, dar el nu mai vine.Imi poate spune cineva de ce sau unde gresesc?
http://store.ovi.com/content/44711?clickSource=homepage
Poate va dati voi seama.

2 răspunsuri:
| moldovianu a răspuns:

De ce nu descarci prin calculator? Instalezi Nokia ovisuite si conectezi telefonul. apoi faci ce iti cere sau ce vrei tu!

| Digital112 a răspuns:

laughing
man, dp ce iti faci cont il confirmi, apoi intri linistit tu in ovi store de pe telefon si descarci ce vrei tu.
Bafta.