| mihela94 a întrebat:

Mi-am luat un Smart tv acum 3 saptamani. Merge foarte bine doar ca acum vad ca nu mai merge Youtube deloc. Youtube mergea direct fara sa ma conectez la telefon sau alt dispozitiv. Si astazi vad ca nu merge deloc tot apare ca si cum filmuletul se incarca, dar nu merge. Am dat repornire la router, la tv, am scos cablul, l-am pus din nou si fara rezultat. Stie cineva de ce nu merge si cum pot rezolva problema?
Stie cineva

3 răspunsuri:
| floreadan a răspuns:

Incearca sa stergi aplicatia si sa o reinstalezi sau daca nu folosesti din browser.

| PsyhoChild a răspuns:

Incearca sa faci update la aplicatie

| denisTiky a răspuns:

Daca ai televizor de la Samsung, din cate stiu daca tii apasat pe butonul de "Back" (acea sageata intoarsa) aplicatia se va inchide fortat, asta rezolva multe probleme. Dar, chiar daca nu ai TV de la Samsung, poti incerca, poate ca va merge.
Daca nu are efect, eu zic sa reinstalezi YouTube-ul, e simplu.