| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luau niste jocuri pe ipad de pe app store cu bani adevarati, dar nu sunt sigur ca am atatia bani pe card si inca pot cumpara... cum se face platesc exact cand le cumpar sau poate sa imi vina la sf lunii o factura cu jocurile cumparate si sa le platesc sau imi extrage mai mult de pe card? daca cumpar de mai multi bani decat am pe card ce se intampla? pentru ca eu am ales metoda de plata prin visa de examplu.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Magazinul iti extrage banii de pe card. Daca nu ai bani sufiecienti, magazinul nu-ti livreaza produsele ori numai de cat ai limita pe card sa-ti trimita cateva din suma pe care o ai in banca.