| Berar_Roxana_2000 a întrebat:

Mi-Am luit acum recent un smartwatch U8, a funcționat câteva zile,iar aseară avea baterie și nu l-am mai pus la incarcat.În aceasta dimineața am vrut sa îl conectez la telefon și sa plec de acasă. Nu s-a aprins și am crezut ca e gata bateria.L-am pus ca încărcat dar tot nu se aprinde, e lăsat la încărcat de la ora 09:30. Aveți ideea Cum sa îl aprind,sau de ce nu merge? Mulțumesc anticipat, ofer coroana și puncte

1 răspuns:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

1.Verifica incarcatorul
2.Are un led care arata starea bateriei(daca se incarca, daca e descarcata)? Daca da, arunci cand il alimentezi spune ceva acel led?
3. Daca mai e valabila garantia du-te cu el la garantie.