| NowForYou000 a întrebat:

Mi-am pierdut numarul cu tot cu telefon si nu il mai pot accesa deiarece am activat generatorul de coduri. Si nu am nicio adresa de e-mail asociata. Ce sa fac? Cum imi pot accesa contul? Cum as putea sa ii dai un hack? (am nevoie de hack doar pentru acest contb nu si a altora ). Stiu ca imi pot face altul, dar am nevoie neaparata de acesta.

7 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Cont de ce? steam?

| PainTech a răspuns:

Deci :
- Nu mai ai telefon.
- Nu ai adresa email asociata

E cam dificil, nu cred ca este posibil. Crezi ca securitatea lor e facuta din mamaliga ca sa poti sparge contul asa usor. Ai nevoie de o retea botnet de cateva sute de calculatoare si poate dura multi ani pana spargi o parola

| mihai69 a răspuns:

Mergi la operatorul GSM și ceri o cartelă cu același număr. De telefon, te descurci tu...

| anonimg a răspuns:

Din cate cunosc contul nu mai poate fi recuperat daca nu mai ai nici adresa asociata email-ului. Nici macar daca erai pe abonament.
Daca esti pe abonament iti faci un alt cont ca sa poti cumpara ceva din google play.
Chestia cu "hack-ul" functioneaza doar atunci cand aparatul este virusat. Virusii pot culege informatii din aparat. Ei ajung in aparat prin intermediul internetului, accesand site-uri nesigure care nu ar trebui sa existe.
In rest nu exista chestiunea de "hack".

| NowForYou000 explică (pentru Ax3LdeV):

De Facebook... am uitat sa precizez.

| NowForYou000 explică (pentru anonimg):

Mai e problema pe care am cazut-o acum. Dupa ce introduc codul prin sms, mai jos imi scrie si numele pe care il aveam pe cont, dar acum am vazut ca cineva a schimbat numele. Am incercat sa il caut de pe alt cont, l-am cautat dupa nume, dupa nr, la cineva in lista pe cateva persoane pe care le aveam pe cont, dar nu imi apare il lista lor. Daca numele s-a schimbat si nici macar nu gasesc contul, inseamna ca cineva l-a spart, nu? Dar cum a putut daca aveam acea siguranta?

| anonimg a răspuns (pentru NowForYou000):

Cineva a știut parola. Cel puțin a bănuit care este, a încercat să vadă dacă merge, si a mers.