| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu contul de Facebook.
In momentul in care l-am avut, am pornit generatorul de coduri, apoi am schimbat telefonul si numărul de telefon fara sa-mi dau seama ca fara acel telefon nu o sa mai pot accesa contul de Facebook, așadar l-am pierdut. Cu toate ca acestea nu erau de ajuns, am uitat si parola la email.
Am trimis mesaje la Facebook, fără niciun succes, apoi am sunat la Yahoo unde mi s-a menționat că pe Romania, din pacate nu se pot rezolva prin operatori ci doar prin emailuri, dar nici asa n-a mers.
Mentionez ca in prezent nu mai acces la telefonul respectiv, nici la numărul de telefon si nici la email.
Ce ar trebui să fac sau exista cineva care ar putea sa ma ajute?

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Sa faci alt cont si atat! sau sa angajezi hackeri laughing

| oz_1736 a răspuns:

Oricat de tare e tehnologia, noteaza tot pe un caiet. Caietul meu cu conturi de pe internet a devenit printre cele mai vechi obiecte din casa