| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Mi-am sters din greseala Internet Explorer de pe desktop, si vreau sa-l pun la loc.Dar nu vreau sa fie Shortcut, pentru ca daca dau click-dreapta si Properties imi apare ceva fereastra cu Change icon si alte chestii.Eu vreau sa imi apara Internet Options cand dau pe Properties. Daca poate cineva sa ma ajuta sa lase raspund, si daca se poate si imagine.Multumeschappy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg cu ce te incurca shortcut-ul, cand lansezi IE ai aceleasi optiuni la Tools ---> Internet Options.

Oricum, ca sa iti spuna cineva cum sa pui pictograma la loc pe desktop va trebui sa stie mai intai ce sistem de operare folosesti, pasii sunt diferiti.

| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut! pentru a face iconita de internet explorer iar pe desktop urmezi pasii urmatori : intri in partitia C sau unde ai windows-ul instalat de regula pe c apoi intri la Program filles apoi vezi ca e folterul cu internet explorer si intri, apoi la pictograma dai sent to si ai optiunea desktop si asa nu se mai face comanda rapida cu sageata in stanga pictogramei. Succes! Funda?

| BDandelion a răspuns:

Dar la ce-ţi mai trebuie explorer că e varză laughing