| lore91 a întrebat:

Mi s-a blocat messengerul pe un status al unui prieten din lista iar acum de cate ori intru pe mess, la toti cei care sunt online se blocheaza, si se trimite singur statusul ala.si nu pot face nimic...

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Incearca mai bine versiunea 8. 1 ca este mult mai buna si mai stabila: http://www.filehippo.com/......feff6af54/

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Instaleaza din nou messengerul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza mess'ul si instaleazal din nou.
Apropo a aparutsi mess 10, poate vrei sa il incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti faci un alt cont
de la mihai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa sp...asa imi face si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc sa folosesti messenger 10

| lore91 explică:

Mi-am facut alt cont dar mi se intampla la fel. Cei care sunt online primesc mesajul ala de la mine si eu nu fac nimic. M-am gandit ca ar fi un virus.nu stiu ce sa-i mai fac.