| Heureuse a întrebat:

Mi s-a înfundat cartușul negru (imprimanta inkjet) și am mers cu el la service pentru desfundare (imprimanta le citea, doar că nu scotea nimic pe foaie- cel negru). Soluție "Nu merge. Nu mai poate fi folosit". Acasă în imprimanta nu a mai fost recunoscut nici cartușul color. Pot imprima cu un singur cartuș funcțional sau nu pot din cauză că unul e defect?

2 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Depinde de imprimanta. Unele pot printa si cu un singur cartus, altele au nevoie de ambele.

| Heureuse explică (pentru Romaniamafia):

Canon mg 2455