| EuSuntBela a întrebat:

Mi s-a schimbat locul sagetilor cu locul tastelor "a" "s" "d" "w" si ma incurca foarte tare.Cum sa le fac sa fie cum erau inainte?

2 răspunsuri:
| NAT0 a răspuns:

Ce ai facut ca sa le ai asa?
incearca sa schimbi limba tastaturii.

| dannyel86 a răspuns:

Daca te referi la jocuri, comenzile de manevra se schimba din setarile acestora, nu din Windows. In optiunile jocului poti alege cu ce taste lucrezi. Tot de acolo faci si modificarile dorite. Uneori exista butionul "Default", prin care setarile revin la cele initiale, de la instalarea jocului.